Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Kıymet Koloğlu KAMAN

Kıymet Koloğlu KAMAN

1981 yılında Trabzon’da doğdu. 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.

Alanında başarılı mimarlık ve iç mimarlık firmalarının, proje ve şantiyelerinde aktif görev aldı.

Tasarım, projelendirme ve uygulama alanlarında edindiği deneyimlerin ardından 2006 yılında KMN mimarlık firmasına kurucu ortak oldu.

C. Üstün KAMAN

C. Üstün KAMAN

1978 yılında Çorum’da doğdu. 2000 yılında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Öğrenim süresi içerisinde, ülkenin önde gelen mimarlık hocalarından eğitim almıştır.

Mezun olduktan sonra, danışmanlık, inşaat ve mimari proje alanında hizmet veren firmalarda üst düzey görevler aldı. Tecrübe ve birikimlerini daha aktif kullanabilmek ve bağımsız tasarımlar çıkarabilmek için 2006 yılında KMN Mimarlık firmasına kurucu ortak oldu.

Mimarlık Fırsattır;
Mimarlık sadece bir fırsattır; önemli olan hayattır, insandır.
Oscar Niemeyer

2006 yılında, seçkin projeler üretmek ve “insanların içinde kendilerini özel hissedecekleri mekanlar tasarlamak” ilkesiyle yola çıkarak, Mimar C. Üstün Kaman ve Mimar Kıymet K. Kaman tarafından kurulan Kmn Mimarlık, geçen 12 yıllık süreçte yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye, ilkelerine uygun bir şekilde başarıyla imza atmış bir Mimarlık firmasıdır.

Firma; mimari proje, iç mimarlık hizmetleri, proje ve yatırım danışmanlığı, konsept proje geliştirme alanlarında hizmet vermektedir.

Kmn Mimarlık’ın temel özelliklerinden biri de projelerinde çevresel unsurlara önem veren ve özenle yaklaşan , yatırımcılarının haklarını gözeten, projelerini süratle ve zamanında bitiren bir firma olmasıdır.

Vizyonumuz:

Sanatçı dokunuşunu eksik etmeden, yatırımcımızın ekonomisini göz önünde bulundurarak, estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturmak, yatırımcılarımızın ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörde öncülük etmektir….

Misyonumuz:

  • Yeniliklere açık, değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek,doğru malzemeleri araştırarak, yetkin ve bilgili ekibimizle her zaman daha iyiyi aramak,
  • Mevcut ve muhtemel yatırımcılarımızın, zamanına ve haklarına saygı duyarak, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
  • İnsanlığa, çevreye ve mesleki değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir….
error: Content is protected !!