Kurumsal

Kurumsal

2006 yılında, seçkin projeler üretmek ve ‘’insanların içinde kendilerini özel hissedecekleri mekanlar tasarlamak’’ ilkesiyle yola çıkarak , Mimar C. Üstün Kaman ve Mimar Kıymet K. Kaman tarafından kurulan Kmn Mimarlık, geçen 12 yıllık süreçte yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye, ilkelerine uygun bir şekilde başarıyla imza atmış bir Mimarlık firmasıdır

Firma; mimari proje, iç mimarlık hizmetleri, proje ve yatırım danışmanlığı, konsept proje geliştirme alanlarında hizmet vermektedir.

Kmn Mimarlık‘ın temel özelliklerinden biri de projelerinde çevresel unsurlara önem veren ve özenle yaklaşan, yatırımcılarının haklarını gözeten, projelerini süratle ve zamanında bitiren bir firma olmasıdır.

Vizyonumuz: Sanatçı dokunuşunu eksik etmeden, yatırımcımızın ekonomisini göz önünde bulundurarak, estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturmak, yatırımcılarımızın ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörde öncülük etmektir.

Misyonumuz: Yeniliklere açık, değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ,doğru malzemeleri araştırarak, yetkin ve bilgili ekibimizle her zaman daha iyiyi aramak, Mevcut ve muhtemel yatırımcılarımızın, zamanına ve haklarına saygı duyarak, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, insanlığa, çevreye ve mesleki değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.